Русский

טכנאי מחשבים באשקלון

שירות טכנאי מחשבים באשקלון וסביבתה

איך זה עובד:

תתקשרו לטלפון 08-6752860

 

נציג שירות יתאם איתכם זמן הביקור

 

עלות הביקור כולל עד שעה עבודה – 180 ש"ח כולל מע"מ

 

חשוב להבין ששירותים מסוימים ניתן לבצע רק בתנאי מעבדה (אם השירות הנדרש מסוג הזה נציג שלנו יעדקן אותכם מראש)

איך בוחרים טכנאי מחשבים

 

מהי הדרך למצוא טכנאי מחשבים טוב? כולנו שמענו את סיפורי הזוועות אודות טכנאי מחשבים שהחמירו את הבעיה שהגיעו לתקן, לכן בואו נבדוק מה עלינו לחפש?

 1. רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים

זהו אולי ההיבט החשוב ביותר שיאפשר לנו לעשות זאת נכון כשמדובר בבחירתה של חברה לתיקון מחשבים. רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים היא לעתים המדד הטוב ביותר לכך שהחברה מספקת את אשר היא מבטיחה.

 2. כישורים ותעודות

ישנם סוגים רבים של תעודות בתחום המחשבים, המוענקות לעתים קרובות. כמה מהן רלבנטיות לתיקון מחשבים, ואחרות לא כל כך. הבעיה עם התעודות הללו בתעשיית תיקון המחשבים היא שרוב התעודות הנחשבות ניתנות על ידי חברות מחשבים מסויימות. לדוגמה, מיקרוסופט מציעה תעודת הכשרה עבור מוצריה, אבל אין תעודה זו יעילה בהכרח עבור מערכות הפעלה אחרות.

.3 התייחסות להגנת נתונים

כיום גיבוי נתונים חשובים הוא הדבר הראשון במעלה שכל טכנאי המכבד את עצמו צריך לעשות בטרם התחיל בתיקון. תהליך זה מהווה בעצם את הדרך שבה הטכנאי יכול להחזיר את המחשב שלך למצב בו היה בעת השימוש האחרון שלך בו, לפני שארעה התקלה. זהו הדבר הבטוח ביותר שניתן לעשות, וכמובן הדבר החכם ביותר שאפשר לעשות.

לכן, דרך מצוינת לבחון אם הטכנאי הזה הוא מי שתאפשר לו להתעסק עם המחשב שלך תהיה להציב בפניו שאלה פשוטה: מהו תהליך הגיבוי הראשוני בו תנקוט? אם הוא מביט בך במבט מזוגג ואטום, לך משם מהר.

 

.4 שאל לגבי התעריף ודרוש הגבלת עלות מקסימלית

תמיד כדאי לעשות השוואת מחירים ולהשיג הערכות מחיר ממספר חברות על מנת לצמצם את הרשימה. היזהר מפני חברות הדורשות תשלום מראש, או הגובות לפי שעה. רוב החברות לתיקון מחשבים גובות לפי סוג העבודה, ותעריפים אלו הם לרוב קבועים. אם עליהן להזמין חלקים, הרי שסכומים אלו אמורים להיכלל בכל הצעת/ הערכת מחיר שתקבל מהן.

 

.5 מעקב, תמיכה ואחריות

הנקודה האחרונה היא החשובה ביותר וגם תאפשר לך לדעת עד כמה בטוח/ה הטכנאי/ת בעבודתו/ה. זה הגיוני לדרוש שהטכנאי יהיה זמין לשיחת טלפון, או אף תוכל לחזור אליו למעקב במידה ומדובר בבעיה מתמשכת, או בכזו שתצוץ משום מקום מיד לאחר התיקון. אחרת, הבעיה לא באמת תוקנה והיא רק נעלמה באופן זמני. לכן מומלץ לשאול את הטכנאי אם הוא נותן אחריות לתיקונים, ולמשך כמה ימים לאחר התיקון. ברר לאיזה שירות מעקב ותמיכה תהיה זכאי במידה והבעיה תצוץ שוב בתוך הזמן הנקוב. האם יהיה זה תקין להתקשר, או שתצטרך להביא את המחשב למעבדה פעם נוספת? האם הטכנאי יהיה מוכן לבצע מעקב באמצעות ביקורי בית במקום? אלו הן השאלות שעלייך לשאול בטרם יש לך בעיות לאחר התיקון, ולא לגלות את התשובה להן לאחר מכן.

 

אם שאלת את השאלות הנכונות ויש בידך הצעת מחיר וכל החוזים והערבויות ניתנו בכתב, תוכל להשאיר את המחשב שלך אצל הטכנאי ללא כל דאגה. במצב הזה המחשב שלך יתוקן ואתה תשלם תעריף סביר. וכן תוכל להיות בטוח שבמידה והבעיה תישנה לאחר התיקון, לא תישאר ללא מענה עם אותה תקלה אך עם ארנק קל יותר.