4 סיבות להשתמש בתוכנה מקורית


Warning: Use of undefined constant videoembedder_options - assumed 'videoembedder_options' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/esetisra/barakpc.co.il/wp-content/plugins/video-embedder/video-embedder.php on line 306
למה כדאי להשתמש בתוכנות מקוריות או תוכנות חינמיות:1.      ווירוסים נמצאים ביותר מ90% מהתוכנות הפרוצות.רוב התוכנות הפיראטיות באינטרנט מכילות וירוסים –  התוכנות הפיראטיות מהוות אחד מהדרכים להפצת ווירוסים.חישבו מי פורץ תוכנות ומפיץ אותם?
לשאלה זו יש מספר תשובות:

א. סטודנטים שמנסים את יכולתם

ב. – רוב הפורצים –  אנשים שרוצים לשתול ווירוס במחשבכם ואחר כך לשלוח דרכו ספאם (דואר-זבל)  ו\או לגנוב מידע אישי בעל ערך כלכלי. כגון מספרי כרטיסי אשראי וסיסמאות לחשבונות בנק ואתרים אחרים

 

2.      אפשרות לגרום נזק למחשב, תוצאות עבודה בלתי צפויות אף אחד לא יכול להיות אחראי על הנזק שתוכנה פיראטית עלולה לגרום למחשב תוך כדי שימוש בה.

 

3.      אין תמיכה במקרה של תקלה במקרה שהתוכנה לא תעבוד כמו שצריך אין למי לפנות – בתמיכה יבדקו האם קניתם את התוכנה או לא.

 

4.      תוכנה לא מקורית בעסק – עבירה פלילית לכל דבר בבית אף אחד אחד לא יכול לדעת האם אתם משתמשים בתוכנה מקורית או לא – בעסק נציגי ארגון BSA* רשאים לבוא ולבדוק מצב התוכנות בעסק ללא הודעה מוקדמת. תוכנה אחת לא מקורית יכולה לעלות לבית העסק בקנס עד 100,000 ש"ח (לפי האתר bsa.org.il) .

אנו ממליצים בחום לא להתקין תוכנות פיראטיות אלה לקנות אותן או להשתמש בתוכנות חינמיות (אפשר למצוא תוכנה חינמית כמעט לכל צורך) כך תוכלו להפחית כאב ראש , לחסך זמן, ובהרבה מקרים גם כסף.

*ארגון bsa (business software alliance) –ארגון בינלאומי פועל כיום בכ65 מדינות ומשמש כדוברן של תעשיות התוכנה בפני ממשלות וצרכנים ברחבי העולם. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר הרשמי שלא bsa Israel Www.bsa.org.il

 

צוות "ברק מחשבים"

 
הערה: אם אתם חושבים שכתבה זו עשויה לעניין את מי ממכריכם – אנה שילחו אותה אליהם
 
בכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 08-6752860 או דרך האתר שלנו.שעות הפעילות : ימים א'-ה' 20:00-8:00 ו'- 14:00-8:00 ומוצ"ש21:00-19:00ניתן להזמין טכנאי מחשבים לביקור בית או להביא מחשב לבדיקה במעבדה.
בדיקת מחשב נייח או נייד במעבדה אינה כרוכה בתשלום


Share this post: