6 דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת טכנאי מחשבים

בהרבה מהמקרים המחשב שלנו חשוב לנו ומרכזי בפעילויות היום-יום. הוא עוזר לנו לנהל את הקשרים החברתיים, ניהול כספים וגם אמצעי לבידור – ולכן, כאשר הוא מתקלקל, חשוב לנו שיטופל בידיים מקצועיות ולא פחות מכך, בידי אנשי מקצוע אמינים.למצוא עסק שעונה לדרישות אלה, מצריך קצת ידע. את הידע הזה נשתדל לספק במאמר שלהלן.

כמה טיפים שיעזרו לבחור טכנאי מחשבים מקצועי שיתן מענה טוב ומהיר לתקלות במחשב שלכם:

1. וותק בעבודה

אחד הדברים החשובים ביותר – וותק בעבודה. כדאי לבדוק כמה זמן פעול העסק. אפילו בעיר הקטנה שלנו, מדי שנה נפתחים ונסגרים כחמישה עסקים בתחום מחשבים. ככל שהוותק של העסק, גדול יותר – כך קטן הסיכוי ליפול בידי עסק שינסה לרמות ולהונות את הלקוח. ההמלצה שלנו היא לבחור בעסק בעל בסיון של לפחות 4-5 שנים.

2. המלצות

קריטריון חשוב נוסף הוא לקוחות מרוצים. כדאי לשאול את חברכם על טכנאי שהם מרוצים ממנו. במקרה שלא מצאתם בדרך זו, כדאי לנסות לחפש באינטרנט אתרים של החברות מקומיות ולבדוק אם הם מפרסמים המלצות של לקוחותיהם.

3. רמה מקצועית

תחום המחשבים משתנה מהר מאוד (לדוגמה: יוצאות מערכות הפעלה חדשות, מחשבים נהיים קומפקטיים יותר), עובדה זו דורשת מנותן השירות, ידע מעודכן ורמת ידע גבוהה. רצוי שלטכנאי שבחרת יש הַסְמָכוֹת של חברות מוכרות באולם המחשוב (לדוגמה: מייקרוסופט), קל לבדוק את זה באתר הבית של המעבדה.

4. כתובת קבועה וברורה

חשוב לבחור בעסק שיש לו מקום מבוסס, כמו מעבדה או חנות? לא כדאי לבחור בפתרון שנושא הכתובת לגביו אינו ברור לחלוטין. זאת מכיוון שבמקרה של תקלה חוזרת או טענה כלשהי, קשה יהיה להשיג טכנאי שמסתובב חופשי ואין לו מקום מבוסס אשר בו אפשר לברר את עניין התקלה או התלונה .

5. יחס מקצועי

האם בעסק יש מענה אנושי בכל שעות העבודה?
האם חוזרים אליכם טלפונית, לאחר שנאמר לכם שכך יעשה ?
התשובות לשאלות הנ"ל אומרות הרבה מאוד על רמת השירות שתקבלו.

6. מדיניות השירות

רצוי לברר אם בדיקת המחשב והצעת המחיר לתיקון כרוכות בתשלום.
כדאי לוודא שלפני התיקון תקבלו הצעת מחיר עם סכום מדויק.
כדאי לברר אם החומר שלכם מוגן היטב – האם מתבצע גיבוי של החומר לפני עבודה אשר עלולה לסכן אותו.
חשוב לברר איזו אחריות ניתנת על העבודה ועל החלקים.

הקפדה על ההמלצות שלנו, מגדילות בהרבה סיכוי להיקשר בעסק מקצועי ולחוות חווית טיפול טובה.

הערה: אם אתם חושבים שכתבה זו עשויה לעניין את מי ממכריכם – אנה שילחו אותה אליהם
 
תמיכה טכנית מברק מחשבים אשקלון
Share this post: