למה במעבדה ולא בבית…


Warning: Use of undefined constant videoembedder_options - assumed 'videoembedder_options' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/esetisra/barakpc.co.il/wp-content/plugins/video-embedder/video-embedder.php on line 306
אנו בברק מחשבים ממליצים לבצע בדיקה של המחשב במעבדה שלנו ולא בבית הלקוח.בוודאי שאין זה אומר שאתם צריכים להביאו אלינו, אנו נשמח להגיע אליכם לאסוף את המחשב ולהחזירו בגמר התיקון (ללא תוספת תשלום).

 

מעבדת מחשבים באשקלון, שדרות, קרית גת, אשדוד

ננפץ כמה מיתוסים על מנת להראות מדוע כדאי שהבדיקה והתיקון יתבצעו במעבדה:

  • ניפוץ מיתוס מספר 1: "טכנאי יכול לבצע בדיקה במקום ולהחליט מה הטיפול המתאים באופן מיידי" – לא נכון. בביקור בית אין את מסגרת הזמן לביצוע בדיקה מדויקת ומקיפה. בדיקה מעין זו אורכת בממוצע בין 3-4 שעות, אך יכולה להתארך עד ל 24 שעות (תלוי בתקלה). בשל אופן הבדיקה בבית ניתן לטפל במהלכה רק בבעיות או התקנות פשוטות. כגון: התקנת מדפסת או ערכת Office.

 

  • ניפוץ מיתוס מספר 2: "פירמוט, כלומר התקנת מערכת הפעלה מחדש, פותר את כל הבעיות במחשב" – לא נכון. טכנאים שמבצעים תיקון מייד, ללא בדיקה, מבצעים הרבה פעמים פירמוט. הפירמוט פותר רק בעיות תוכנה, כגון: תקלות מערכת הפעלה או ווירוסים. כשקיימת תקלת חומרה הפירמוט יעזור רק באופן זמני. חשוב להבין שברוב המקרים שיש תקלות תוכנה ניתן לפתור את הבעיות ללא פירמוט. רק במקרים קיצוניים יש אכן צורך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה. מהנסיון שלנו למדנו שהרבה מהלקוחות החדשים שלנו מבקשים ישר לפרמט ומופתעים לשמוע (אחרי הבדיקה במעבדה) שכלל אין צורך בכך.


חשוב: טכנאים אשר מבצעים פירמוט ללא צורך ממשי בכך, בד"כ לא נוהגים לעדכן את הלקוח בנושא רישוי התוכנה והרבה פעמים משאירים מחשב שהיה עם רישיון תוכנה עם תוכנה פיראטית.

 

זיכרו שבכל שאלה בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו ושאצלנו כל בדיקה – חינם!

Share this post: