Warning: Use of undefined constant videoembedder_options - assumed 'videoembedder_options' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/esetisra/barakpc.co.il/wp-content/plugins/video-embedder/video-embedder.php on line 306

טונרים לכל סוגי מדפסות באשקלון

טונרים מקוריים ותואמים למדפסות SAMSUNG, HP, XEROX, OKI, CANON

 

1. משלוח חינם באשקלון

2. אחריות לכל טונר

3. מלאי גדול של טונרים

איך זה עובד?

מקבלים טונר עם שליח או באים לקחת

מזמינים טונר

מתקשרים ל08-6752860

לקוחות שסומכים עלינו

למה בוחרים בנו?

שירות המומלץ

לקוחותינו השיארו יותר מ200 ביקורות על השירות שלנו בגוגל, דפי זהב, פייסבוק ובזק. כנסו ותבדקו

מקצועיות

טכנאים מנוסים ומוסמכים על ידי חברות המובילות בתחום

אחריות

אנחנו נותנים אחריות לכל עבודה וכל חלק שנקנה אצלנו.

החברה הותיקה

ברק מחשבים הינה החברת מחשבים הותיקה באזור, הקיימת משנת 1992.

מה הבדלים בין טונר מקורי לתואם?

מה שרוב הקונים יודעים בנושא הוא ש"טונר מקורי הוא יקר" וש"טונר תואם יזיק למדפסת שלי".

ברור שיש הרבה יותר מזה, אז חיברנו מאמר מקיף כדי שתוכלו לדעת מה הם באמת ההבדלים.

כל מה שאתם צריכים לדעת ב 5 שניות

טונר מקורי מיוצר על ידי אותו היצרן שיצר את המדפסת. למשל טונר מקורי של מדפסת HP מיוצר על ידי HP.

טונר תואם הוא טונר מתוצרת חברה אחרת עבור המדפסת שלך. למשל טונר עבור מדפסת HP, אך לא יוצר על ידי HP.

טונרים תואמים אמורים להיות אמינים בדיוק כמו טונרים מקוריים, וכל עוד אתם קונים מספק מוכר הם הדרך מספר אחת כדי לחסוך כסףף על ההדפסות שלכם, מבלי שהדבר ישפיע על איכות ההדפסה או על הביצועים של המדפסת שלכם.

סוגים של טונרים

טונר מקורי

טונר מקורי הוא טונר חדש מתוצרת אותו יצרן שיצר את המדפסת. אם כן, טונר מקורי עבור מדפסת HP מיוצר על ידי HP.

טונר תואם

זהו טונר חדש שיוצר על ידי יצרן של צד שלישי. ליצרן ההוא אין קשר עם היצרנים המקוריים של המדפסת, והטונרים לא עברו שימושש מעולם.

טונר משוחזר

זהו טונר מקורי משומש, שהוחזר, נוקה, הוחלפו כל חלקיו הבלויים ולאחר מכן מולא מחדש. זהו טונר שהוחלף בו מה שהתבלה במהלךך השימוש ושוחזר למצבו הקודם.

מדוע יש הבדל כה גדול במחיר?

טונרים מקוריים דרושים ליצרנים לרווח. היצרנים צריכים לכסות איכשהו את עלויות המחקר והפיתוח, והיות והמדפסות לא מתכלות מהר,, היצרנים צריכים להעלות את המחיר של הטונרים. למוצרים תואמים אין הוצאות כאלו וניתן לגבות מחירים נמוכים בהרבה בעת הפקת מחסניות בכמויות.

אך היזהרו, לא קשה למצוא טונרים תואמים בתת-רמה במחירים נמוכים עד כדי גיחוך, ולכן תמיד כדאי לרכוש טונרים מספק מוכר עםם מדיניות החזרים ואחריות.

האם טונרים תואמים ישפיעו על אחריות המדפסת שלי?

ישנם מעט מאוד דרכים בהם טונר יכול לקלקל מדפסת, וספקים "לגיטימיים" נותנים אחריות על ביצועי המדפסת שלכם במקרה ויש תקלהה בטונר.

כדאי להדגיש לפני השלב הבא – נדיר מאוד שטונר גורם לבעיה במדפסת. אנחנו מדברים על אולי בעיה אחת בשנה בחנות גדולה. טונריםם תואמים הם מצויינים.

אם אתם באמת מודאגים הנה הפרטים הקטנים והחשובים.

אם המדפסת נרכשה לפני פחות משנה…

יצרן נדרש על פי חוק לספק אחריות לשנה על מוצרי חשמל. הוא לא יכול לתת תנאים אנטי-תחרותיים. הספק צריך להוכיח שהטונרר התואם גרם את התקלה במדפסת. הוא לא יכול פשוט להצהיר "השתמשת בטונר תואם, לא נעזור לך". קראו את כתב האחריות שלכם והביאו לידיעתו את הפרטים, שכנראה יהיו בסגנון "האחריות אינה חלה אם הנזק נגרם על ידי מוצרים שאינם מקוריים".

הוא צריך לארגן ביקור מהנדס כדי לאבחן את התקלה ואת מה שגרם לה. אם זו אשמת המדפסת, נהדר, הוא יתקן את זה. אם זה טונר,, אז אחריות הספק שלך תכסה את זה.

האם יש הבדל באיכות ההדפסה?

התשובה הקצרה היא "לא אמור להיות". נוסחת הדיו קרובה להפליא לטונר המקורי, ובדרך כלל תראה את אותה העתקת צבע טובה, דיוקק של הדפסה וקלות שימוש, והכל במחיר מציאה.

האם טונרים תואמים מתאימים עבורכם?

כמה אתם מדפיסים?

לעתים קרובות: טונרים תואמים יחסכו לכם הרבה מאוד כסף. הם בדרך כלל מכילים יותר דיו מאשר מקורי, במחיר נמוך יותר, כךך שהעלויות שלכם ירדו ברמה ניכרת.

לעתים נדירות: הדאגה העיקרית שלכם היא התייבשות דיו וחסימת ראשי ההדפסה. טונרים מקוריים מכילים חומר כימי כדי למנוע זאת,, כך שאם אתם מדפיסים פחות מפעם אחת לכמה חודשים הקפידו על טונרים מקוריים.

מה אתם מדפיסים?

טקסט: לדיו תואם יש ביצועים מצוינים עם הדפסים חדים להפליא עבור טקסט, וקשה מאוד להבחין האם תדפיס בא מטונר מקורי אוו תואם.

רוב רבי המכר שלנו הם שחורים תואמים, ואם טקסט הוא רוב מה שאתם מדפיסים אתם צריכים לנסות טונר תואם בהקדם האפשרי.

צילומים לא מקצועיים: טונר מקורי עם נייר צילום מקורי תמיד ייתן לכם את התוצאות הטובות ביותר, הם נועדו לעבוד בצוותא. עם זאתת טונרים תואמים הם מעולים להדפסת צילומים, וברוב המקרים כמעט אי אפשר להבחין בהבדל.

צילומים מקצועיים: חיי הארכיון של טונרים תואמים אינם גבוהים כשל טונרים מקוריים. הם יכולים לדהות בתוך כמה שנים, במיוחדד בתאורה קשה, כך שהיינו ממליצים לדבוק בטונרים מקוריים.

המדפסת שלכם מאוד ישנה או מאוד חדשה:

גם אם המדפסת שלכם ישנה, כל עוד טיפלתם בה, טונרים תואמים הם קבילים לחלוטין. השיקול היחיד הוא רמת האספקה – האםם הטונרים עדיין זמינים?

כאשר מדפסת היא מותג חדש ייתכן שאין ברירה אלא לקנות טונרים מקוריים כי השוק של הטונרים התואמים עדיין לא התבסס. זהה רלוונטי במיוחד עבור טונרים שמולאו מחדש, שזקוקים לאספקת טונרים מקוריים משומשים כדי שיהיה אפשרי לייצר אותם.

שימו לב:

אם אתם משתמשים בטונרים תואמים, מומלץ להשתמש בטונר אחד מקורי מדי 3-4 סטים תואמים כדי לנקות ולשמן ראשי ההדפסה.

מסקנה:

אנו מקווים שמצאתם את המאמר הזה מועיל, ושתרגישו יותר בטחון בבחירת הטונר המתאים עבורכם. באמת כדאי ללכת על טונריםם תואמים, אז אל תתנו לפחד מהלא נודע למנוע ממכם חיסכון משמעותי.

אם אתם עדיין פרנואידים, נסו לרכוש גם טונר תואם בזמן הקניה הבאה של טונר מקורי – מהלך נטול סיכונים. אם הוא לא עונה עלל הציפיות שלכם, תוכלו להשתמש בטונר המקורי החדש ולהדפיס בשמחה, ותוכלו לפנות אלינו בנוגע להחזרת הטונר התואם… אבל אם התרשמתם לטובה מהתוצאות, ובכן, פשוט הישענו לאחור ותיהנו מהחיסכון.