hard-disk-1071668_1920[1]

שחזור קבצים שנמחקו
שחזור קבצים שנמחקו מכרטיס זיכרון
שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות
שחזור דיסק קשיח
שחזור קבצים
שחזור מידע מדיסק קשיח
שחזור תמונות
שחזור תמונות שנמחקו
שחזור נתונים
שחזור  דיסק און קי
שחזור כרטיס זכרון

 

איך זה עובד?

לא הצלחנו לשחזר – לא שילמתם!

עלות השחזור הינה 260 ש"ח כולל מע"מ (המחיר לא כולל מדית לשמירת קבצים משוחזרים)

מה אנחנו לא עושים:
שחזור מידע מדיסקים קשיחים של שרתים העובדים בRAID

שחזור נתונים במחשבי MAC

שחזור מידע מטלפונים

שחזור קבצים באשקלון

שחזור נתונים

זה קורה לרובנו, לפעמים אנו מוחקים קובץ ואז מבינים כי בעצם אנו זקוקים לו. לכן לפני שאתה מעיין בהצעות המובאות כאן ושיאפשרו לך להתמודד עם הבעיה, מומלץ שתבדוק כי אכן הקבצים נמחקו. במספר מקרים ייתכן כי הקבצים פשוט הוזזו, ולכן מומלץ לחפש בכונן הקשיח אחר הקבצים באמצעות פעולת חיפוש פשוטה.

הקלקה כפולה על פח המחזור תאפשר לך לראות את תכולתו. האם הצלחת לאתר את מה שחשבת כי מחקת? אם כן, פשוט גרור אותו בחזרה אל שולחן העבודה שלך והכל ישוב למקומו.

אך אם הוא איננו בפח המחזור הרי שישנם מספר דרכים אשר יאפשרו לך לשחזר את הקצבים שנמחקו.

כיצד לשחזר קבצים שנמחקו באמצעות היסטוריית הקבצים

אם אתה מבצע גיבוי נתונים, ואכן יש לקוות שעשית שימוש בגיבוי היסטוריית נתונים, זאת במיוחד אם השתמשת בחלונות 10, הרי שאז באופן אוטומטי מתבצע גיבוי גירסה לקבצים שלך. זהו פתרון נהדר, ושירות ששווה לאפשר את פעולתו בטרם נתחיל לחפש אחר קבצים אבודים או דרוסים.

כדי לעבוד עם היסטוריית הקבצים יש להתחיל בהגדרת נתונים במערכת חלונות 8, לדוגמה, ואז ללכת ללוח הבקרה. לבצע חיפוש אחר שמירת קבצי גיבוי עם היסטורית קבצים, כל זה תחת מערכות ואבטחה. כדי לשחזר קובץ מהיסטורית קבצים בחר בשחזר קבצים אישיים בצידו השמאלי של החלון. כאן תראה את כל את התיקיות שנתונות למעקב על ידי היסטוריית הקבצים. כדי לבדוק קובץ מסויים כגון “שולחן העבודה”, הקלק פעמיים לשם וידוי אחסונו בארכיב. על מנת לשחזר את הגירסה המגובה האחרונה ביותר, טפח עליה ובחר בה, ואז טפח שוב על כפתור השחזור העגול בצבע ירוק המצוי בתחתית החלון. תוך מספר רגעים הקובץ יחזור שלם במלואו אל שולחן העבודה שלך.

בדוק את הגיבוי שלך

עלייך לבצע גיבויים שוטפים של הקבצים החשובים ביותר שלך, כך שלא תאבד נתונים חשובים במיוחד העלולים להיעלם לך. אם אכן יש לך גיבוי, זה הזמן לבדוק אחר העתק של הקובץ אותו מחקת. ייתכן כי מדובר בקובץ מלפני יום, אך עדיין עדיף לאבד יום עבודה מאשר את כל העבודה.

הדרך הבטוחה ביותר לשחזר קובץ שנמחק

אם מחקת קובץ שנמצא על כונן קשיח מגנטי ואתה עדיין משתמש באותו מחשב, הדרך המהירה ביותר היא לכבות את המחשב באופן מיידי. אם תמשיך להשתמש במחשב – גם אם אתה רק מתקין תוכנה לשחזור קבצים – ייתכן כי תוכנית זו או אחרת על המחשב שלך, תוכל לכתוב לכונן הקשיח באופן בו הנתונים החדשים ידרסו את הקבצים שנמחקו. עם סגירתו המידית של המחשב, עלייך לאתחל את המחשב באמצעות דיסק שיחזור נתונים חיים או כונן USB, או להסיר את הכונן הקשיח לחלוטין מהמחשב ולהניח אותו ככונן משני במחשב אחר. המטרה היא להימנע מכתיבה על הכונן לחלוטין. השתמש בתוכנה לשחזור קבצים כדי לסרוק את הכונן, ובתקווה שהקובץ האבוד יימצא. אם מחקת את הקובץ לאחרונה ולא כתבת הרבה אל תוך הכונן ישנם סיכויים טובים שתצליח לשחזר אותו. אם מחקת את הקובץ לפני שבועיים וכבר הספקת לכתוב לכונן לא מעט, אין זה סביר שתוכל לשחזר את הקובץ.

שחזור נתונים מקצועי

אם הנתונים שאבדו היו קריטיים לתחום העסקי, ואין לך כלל כל גיבוי עבורם, ונכשלת בשחזורם, ייתכן שתרצה לשקול שירות שחזור נתונים מקצועי. ראשית כל, כבה את המחשב לחלוטין באופן מיידי, במידה והוא אינו כבוי עד כה. ככל שהמחשב פועל, נתונים נוספים ייכתבו על הכונן הקשיח שלו ויפחתו הסיכויים לשחזר את הנתונים.

שחזור נתונים מקצועי עוסק בכל, וכולל גם כוננים קשיחים שמתו מוות קשה, ולכן קיים צורך לפרקם על מנת לשחזר נתונים שנמחקו ונדרסו. שירותים אלו עלולים להיות יקרים למדי ויעלו לך כמה מאות או אף אלפי דולרים כך שהם אינם מהווים פיתרון אידאלי.

הדרך להימנע מאימת מחיקת הקבצים

הדרך הבטוחה ביותר כדי להבטיח שלעולם לא תצטרך לשחזר קבצים שנמחקו היא לבצע גיבוי רגיל. או פשוט לאפשר את תפקודה של האפשרות להיסטוריית קבצים או ביצוע גיבוי לחלונות, הכל בהתאם לגרסת החלונות שברשותך. באופן כזה תרכוש שלווה מסוימת. בנוסף, אם אתה מאחסן את המסמכים שלך ב- DropBox או בשירות דומה, או לחילופין מגבה אותם באיזה מקום ברשת, הרי שגם אז יש לך גיבוי. כל האפשרויות לגיבוי הללו מאפשרות לך לשחזר גרסאות קודמות של הקבצים.

עדיין אפשרי שקובץ יימחק, אולם אם אתה מבצע גיבוי רגיל, לא תאבד הרבה מאוד נתונים. תוכל לשחזר ביתר קלות גיבויים מאשר לשחזר קבצים שנמחקו. בנוסף שירותי גיבוי הינם לרוב זולים יותר משירות שחזור נתונים מקצועי.